WK 2014 Kwalificatie



Het nederlands elftal komt uit in groep D van het kwalificatietoernooi voor het Wereld Kampioenschap voetbal in Brazilië in 2014. In deze groep neemt Nederland het op tegen Turkije, Hongarije, Roemenië, Estland en Andorra.


 Groep D

  Stand
[table “116” not found /]

 Wedstrijden Groep D

[table “121” not found /]

[table “122” not found /]


Onderstaand een overzicht van het programma en de uitslagen van alle Europese deelnemers in deze kwalificatie reeks.

Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
07-09-2012 Nederland Turkije 2-0
07-09-2012 Georgië Wit-Rusland 1-0
07-09-2012 Finland Frankrijk 0-1
07-09-2012 Duitsland Farëer Eilanden 3-0
07-09-2012 Kazachstan Ierland 1-2
07-09-2012 Letland Griekenland 1-2
07-09-2012 Liechtenstein Bosnië-Herzegovina 1-8
07-09-2012 Litouwen Slowakije 1-1
07-09-2012 IJsland Noorwegen 2-0
07-09-2012 Albanië Cyprus 3-1
07-09-2012 Slovenië Zwitserland 0-2
07-09-2012 Moldavië Engeland 0-5
07-09-2012 Montenegro Polen 2-2
07-09-2012 Wales België 0-2
07-09-2012 Kroatië Macedonië 1-0
07-09-2012 Azerbeidzjan Israël 1-1
07-09-2012 Luxemburg Portugal 1-2
07-09-2012 Rusland Noord-Ierland 2-0
07-09-2012 Bulgarije Italië 2-2
07-09-2012 Malta Armenië 0-1
07-09-2012 Andorra Hongarije 0-5
07-09-2012 Estland Roemenië 0-2
08-09-2012 Schotland Servië 0-0
08-09-2012 Denemarken Tsjechië 0-0
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
11-09-2012 Hongarije Nederland 1-4
11-09-2012 Frankrijk Wit-Rusland 3-1
11-09-2012 Georgië Spanje 0-1
11-09-2012 Oostenrijk Duitsland 1-2
11-09-2012 Zweden Kazachstan 2-0
11-09-2012 Griekenland Litouwen 2-0
11-09-2012 Bosnië-Herzegovina Letland 4-1
11-09-2012 Slowakije Liechtenstein 2-0
11-09-2012 Cyprus IJsland 1-0
11-09-2012 Noorwegen Slovenië 2-1
11-09-2012 Zwitserland Albanië 2-0
11-09-2012 Engeland Oekraïne 1-1
11-09-2012 Polen Moldavië 2-0
11-09-2012 San Marino Montenegro 0-6
11-09-2012 België Kroatië 1-1
11-09-2012 Servië Wales 6-1
11-09-2012 Schotland Macedonië 1-1
11-09-2012 Portugal Azerbeidzjan 3-0
11-09-2012 Noord-Ierland Luxemburg 1-1
11-09-2012 Israël Rusland 0-4
11-09-2012 Italië Malta 2-0
11-09-2012 Bulgarije Armenië 1-0
11-09-2012 Turkije Estland 3-0
11-09-2012 Roemenië Andorra 4-0
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
12-10-2012 Nederland Andorra 3-0
12-10-2012 Wit-Rusland Spanje 1-0
12-10-2012 Finland Georgië 1-1
12-10-2012 Ierland Duitsland 1-6
12-10-2012 Kazachstan Oostenrijk 0-0
12-10-2012 Faröer Eilanden Zweden 1-2
12-10-2012 Griekenland Bosnië-Herzegovina 0-0
12-10-2012 Slowakije Letland 2-1
12-10-2012 Liechtenstein Litouwen 0-2
12-10-2012 Zwitserland Noorwegen 1-1
12-10-2012 Albanië IJsland 1-2
12-10-2012 Slovenië Cyprus 2-1
12-10-2012 Engeland San Marino 5-0
12-10-2012 Moldavië Oekraïne 0-0
12-10-2012 Servië België 0-3
12-10-2012 Macedonië Kroatië 1-2
12-10-2012 Wales Schotland 2-1
12-10-2012 Luxemburg Israël 0-6
12-10-2012 Rusland Portugal 1-0
12-10-2012 Armenië Italië 1-3
12-10-2012 Tsjechië Malta 3-1
12-10-2012 Bulgarije Denemarken 1-1
12-10-2012 Turkije Roemenië 0-1
12-10-2012 Estland Hongarije 0-1
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
16-10-2012 Wit-Rusland Georgië 2-0
16-10-2012 Spanje Frankrijk 1-1
16-10-2012 Oostenrijk Kazachstan 4-0
16-10-2012 Faröer Eilanden Ierland 1-4
16-10-2012 Duitsland Zweden 4-4
16-10-2012 Slowakije Griekenland 0-1
16-10-2012 Bosnië-Herzegovina Litouwen 3-0
16-10-2012 Letland Liechtenstein 2-0
16-10-2012 Cyprus Noorwegen 1-3
16-10-2012 IJsland Zwitserland 0-2
16-10-2012 Albanië Slovenië 1-0
16-10-2012 Oekraïne Montenegro 0-1
16-10-2012 San Marino Moldavië 0-2
16-10-2012 België Schotland 2-0
16-10-2012 Kroatië Wales 2-0
16-10-2012 Macedonië Servië 1-0
16-10-2012 Rusland Azerbeidzjan 1-0
16-10-2012 Portugal Noord-Ierland 1-1
16-10-2012 Israël Luxemburg 3-0
16-10-2012 Italië Denemarken 3-1
16-10-2012 Tsjechië Bulgarije 0-0
16-10-2012 Roemenië Nederland 1-4
16-10-2012 Hongarije Turkije 3-1
16-10-2012 Andorra Estland 0-1
17-10-2012 Polen Engeland 1-1
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
14-11-2012 Montenegro San Marino 3-0
14-11-2012 Noord-Ierland Azerbeidzjan 1-1
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
22-03-2013 Frankrijk Georgië 3-1
22-03-2013 Spanje Finland 1-1
22-03-2013 Zweden Ierland 0-0
22-03-2013 Kazachstan Duitsland 0-3
22-03-2013 Bosnië-Herzegovina Griekenland 3-1
22-03-2013 Slowakije Litouwen 1-1
22-03-2013 Liechtenstein Letland 1-1
22-03-2013 Slovenië IJsland 1-2
23-03-2013 Cyprus Zwitserland 0-0
22-03-2013 Noorwegen Albanië 0-1
22-03-2013 San Marino Engeland 0-8
22-03-2013 Polen Oekraïne 1-3
22-03-2013 Moldavië Montegro 0-1
22-03-2013 Macedonië België 0-2
22-03-2013 Kroatië Servië 2-0
22-03-2013 Schotland Wales 1-2
22-03-2013 Luxemburg Azerbeidzjan 0-0
22-03-2013 Noord-Ierland Rusland afg.
22-03-2013 Israël Portugal 3-3
22-03-2013 Bulgarije Malta 6-0
22-03-2013 Tsjechië Denemarken 0-3
22-03-2013 Andorra Turkje 0-2
22-03-2013 Nederland Estland 3-0
22-03-2013 Hongarije Roemenië 2-2
22-03-2013 Oostenrijk Faröer Eilanden 6-0
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
26-03-2013 Frankrijk Spanje 0-1
26-03-2013 Duitsland Kazachstan 4-1
26-03-2013 Ierland Oostenrijk 2-2
26-03-2013 Montenegro Engeland 1-1
26-03-2013 Oekraïne Moldavië 2-1
26-03-2013 Polen San Marino 5-0
26-03-2013 België Macedonië 1-0
26-03-2013 Wales Kroatië 1-2
26-03-2013 Servië Schotland 2-0
26-03-2013 Noord-Ierland Israël 0-2
26-03-2013 Azerbeidzjan Portugal 0-2
26-03-2013 Malta Italië 0-2
26-03-2013 Armenië Tsjechië 0-3
26-03-2013 Denemarken Bulgarije 1-1
26-03-2013 Turkije Hongarije 1-1
26-03-2013 Estland Andorra 2-0
26-03-2013 Nederland Roemenië 4-0
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
07-06-2013 Finland Wit-Rusland
07-06-2013 Oostenrijk Zweden
07-06-2013 Ierland Faröer Eilanden
07-06-2013 Litouwen Griekenland
07-06-2013 Letland Bosnië-Herzegovina
07-06-2013 Liechtenstein Slowakije
07-06-2013 Albanië Noorwegen
07-06-2013 Cyprus Zwitserland
07-06-2013 IJsland Slovenië
07-06-2013 Montenegro Oekraïne
07-06-2013 Moldavië Polen
07-06-2013 België Servië
07-06-2013 Kroatië Schotland
07-06-2013 Portugal Rusland
07-06-2013 Azerbeidzjan Luxemburg
07-06-2013 Armenië Malta
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
08-06-2013 Tsjechië Italië
11-06-2013 Zweden Faröer Eilanden
11-06-2013 Wit-Rusland Finland
11-06-2013 Denemarken Armenië
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
06-09-2013 Georgië Frankrijk
06-09-2013 Finland Spanje
06-09-2013 Ierland Zweden
06-09-2013 Duitsland Oostenrijk
06-09-2013 Kazachstan Faröer Eilanden
06-09-2013 Liechtenstein Griekenland
06-09-2013 Bosnië-Herzegovina Slowakije
06-09-2013 Letland Litouwen
06-09-2013 Zwitserland IJsland
06-09-2013 Noorwegen Cyprus
06-09-2013 Slovenië Albanië
06-09-2013 Oekraïne San Marino
06-09-2013 Engeland Moldavië
06-09-2013 Polen Montenegro
06-09-2013 Schotland België
06-09-2013 Servië Kroatië
06-09-2013 Macedonië Wales
06-09-2013 Rusland Luxemburg
06-09-2013 Noord-Ierland Portugal
06-09-2013 Israël Azerbeidzjan
06-09-2013 Italië Bulgarije
06-09-2013 Tsjechië Armenië
06-09-2013 Malta Denemarken
06-09-2013 Turkije Andorra
06-09-2013 Roemenië Hongarije
06-09-2013 Estland Nederland
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
10-09-2013 Wit-Rusland Frankrijk
10-09-2013 Georgië Finland
10-09-2013 Kazachstan Zweden
10-09-2013 Faröer Eilanden Duitsland
10-09-2013 Oostenrijk Ierland
10-09-2013 Griekenland Letland
10-09-2013 Slowakije Bosnië-Herzegovina
10-09-2013 Liechtenstein Litouwen
10-09-2013 IJsland Albanië
10-09-2013 Noorwegen Zwitserland
10-09-2013 Cyprus Slovenië
10-09-2013 Oekraïne Engeland
10-09-2013 San Marino Polen
10-09-2013 Wales Servië
10-09-2013 Macedonië Schotland
10-09-2013 Rusland Israël
10-09-2013 Luxemburg Noord-Ierland
10-09-2013 Italië Tsjechië
10-09-2013 Armenië Denemarken
10-09-2013 Malta Bulgarije
10-09-2013 Hongarije Estland
10-09-2013 Roemenië Turkije
10-09-2013 Andorra Nederland
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
11-10-2013 Spanje Wit-Rusland
11-10-2013 Duitsland Ierland
11-10-2013 Zweden Oostenrijk
11-10-2013 Faröer Eilanden Kazachstan
11-10-2013 Griekenland Slowakije
11-10-2013 Bosnië-Herzegovina Liechtenstein
11-10-2013 Litouwen Letland
11-10-2013 Slovenië Noorwegen
11-10-2013 IJsland Cyprus
11-10-2013 Albanië Zwitserland
11-10-2013 Moldavië San Marino
11-10-2013 Oekraïne Polen
11-10-2013 Engeland Montenegro
11-10-2013 Kroatië België
11-10-2013 Wales Macedonië
11-10-2013 Luxemburg Rusland
11-10-2013 Azerbeidzjan Noord-Ierland
11-10-2013 Portugal Israël
11-10-2013 Denemarken Italië
11-10-2013 Malta Tsjechië
11-10-2013 Armenië Bulgarije
11-10-2013 Andorra Roemenië
11-10-2013 Estland Turkije
11-10-2013 Nederland Hongarije
Datum/Tijd Wedstrijd Uitslag
15-10-2013 Frankrijk Finland
15-10-2013 Spanje Georgië
15-10-2013 Faröer Eilanden Oostenrijk
15-10-2013 Ierland Kazachstan
15-10-2013 Zweden Duitsland
15-10-2013 Griekenland Liechtenstein
15-10-2013 Letland Slowakije
15-10-2013 Litouwen Bosnië-Herzegovina
15-10-2013 Noorwegen IJsland
15-10-2013 Cyprus Albanië
15-10-2013 Zwitserland Slovenië
15-10-2013 San Marino Oekraïne
15-10-2013 Montenegro Moldavië
15-10-2013 Engeland Polen
15-10-2013 België Wales
15-10-2013 Schotland Kroatië
15-10-2013 Servië Macedonië
15-10-2013 Azerbeidzjan Rusland
15-10-2013 Israël Noord-Ierland
15-10-2013 Portugal Luxemburg
15-10-2013 Bulgarije Tsjechië
15-10-2013 Denemarken Malta
15-10-2013 Italië Armenië
15-10-2013 Hongarije Andorra
15-10-2013 Roemenië Estland
15-10-2013 Turkije Nederland