Europa League Kwalificatie


Kwalificatieronde 1
DatumWedstrijdUitslag
03-07VikingurGomel0-6
03-07Skendija 79Portadown0-0
05-07Khazar LenkoranJK Nomme Kalju2-2
05-07JK Trans NarvaFC Inter Baki0-5
05-07Kups KuopioLlanelli FC2-1
05-07JagodinaOrdabasy0-1
05-07FK Renova DzepcisteLibertas4-0
05-07Levadia TallinnSiauliai1-0
05-07ElfsborgFloriana8-0
05-07JJK JyvaskylaStabaek2-0
05-07PyunikFK Rabotnicki0-3
05-07RudarShirak0-1
05-07FK BakuMura 050-0
05-07FK SuduvaDaugava Daugavpils0-1
05-07FC Differdange 03Runavik3-0
05-07FC Dacia ChisinauCelje1-0
05-07Birkirkara FCMetalurg Donetsk2-2
05-07Sk TiranaCS Grevenmacher2-0
05-07TorpedoFK Aktobe1-1
05-07Santa ColomaNK Osijek0-1
05-07FK SarajevoHibernian5-2
05-07FC TwenteSanta Coloma6-0
05-07Lech PoznanZhetysu Taldykorgan2-0
05-07EB StreymurGandzasar Kapan3-1
05-07Olimpija LjubljanaJeunesse d' Esch3-0
05-07MTK BoedapestSenica1-1
05-07KS Flamurtari VlorëBudapest Honvéd FC0-1
05-07Cefn DruidsMyPa Anjalankoski0-0
05-07La FioritaLiepajas Metalurgs0-2
05-07Teuta DurresOlimpi Rustavi0-3
05-07CliftonvilleKalmar FF1-0
05-07Bangor CityZimbru Chisinau0-0
05-07St. Patrick's AthleticIBV1-0
05-07Bohemians DublinThor0-0
05-07Crusaders FCRosenborg BK0-3
05-07Borac Banja LukaCelik Zenica2-2
05-07FH HafnarfjördurEschen Mauren2-1

Return
DatumThuisUitUitslag
12-07GomelVikingur4-0
10-07PortadownSkendija 792-1
10-07JK Nomme KaljuKhazar Lenkoran0-2
12-07FC Inter BakiJK Trans Narva2-0
12-07Llanelli FCKuPS Kuopio1-1
12-07OrdabasyJagodina0-0
12-07LibertasFK Renova Dzepciste0-4
12-07SiauliaiLevadia Tallinn2-1
10-07FlorianaElfsborg0-4
12-07StabaekJJK Jyvaskyla3-2
12-07FK RabotnickiPyunik2-1
12-07ShirakRudar1-1
12-07Mura 05FK Baku2-0
12-07Daugava DaugavpilsFK Suduva2-3
12-07RunavikFC Differdange 030-3
12-07CeljeFC Dacia Chisinau0-1
12-07Metalurg DonetskBirkirkara FC0-0
10-07CS GrevenmacherSk Tirana0-0
12-07FK AktobeTorpedo1-0
12-07NK OsijekSanta Coloma3-1
12-07HibernianFK Sarajevo4-4
12-07Santa ColomaFC Twente0-3
12-07Zhetysu TaldykorganLech Poznan1-1
12-07Gandzasar KapanEB Streymur2-0
12-07Jeunesse d' EschOlimpija Ljubljana0-3
12-07SenicaMTK Boedapest2-1
12-07Budapest Honvéd FCKS Flamurtari Vlorë2-0
12-07MyPa AnjalankoskiCefn Druids5-0
12-07Liepajas MetalurgsLa Fiorita4-0
12-07Olimpi RustaviTeuta Durres6-1
12-07Kalmar FFCliftonville4-0
12-07Zimbru ChisinauBangor City2-1
12-07IBVSt. Patrick's Athletic2-1
12-07ThorBohemians Dublin5-1
12-07Rosenborg BKCrusaders F.C.1-0
12-07Celik ZenicaBorac Banja Luka1-1
12-07Eschen MaurenFH Hafnarfjördur0-1

Kwalificatieronde 2
DatumWedstrijdUitslag
19-07Naftan NovopolotskRode Ster Belgrado3-4
19-07Milsami-UrsidosFK Aktobe4-2
19-07Anzhi MakhachkalaBudapest Honvéd FC1-0
19-07Khazar LenkoranLech Poznan1-1
19-07Liepajas MetalurgsLegia Warschau2-2
19-07FK Renova DzepcisteGomel0-2
19-07Lokomotiv PlovdivVitesse4-4
19-07Levadia TallinnAnorthosis1-3
19-07JJK JyvaskylaFK Rabotnicki3-2
19-07Olimpi RustaviViktoria Plzen1-3
19-07FC Inter BakiAsteras Tripolis1-1
19-07Olimpija LjubljanaTromso0-0
19-07FC Shakhtyor SoligorskSV Ried1-1
19-07FC Differdange 03AA Gent0-1
19-07Spartak TrnavaSligo Rovers3-1
19-07Slaven KoprivnicaPortadown6-0
19-07EskisehirsporSt. Johnstone2-0
19-07Sk TiranaAalesunds FK1-1
19-07AIK SolnaFH Hafnarfjördur1-1
19-07Levski SofiaFK Sarajevo1-0
19-07Apoel NicosiaSenica2-0
19-07Ruch ChorzówMetalurg Donetsk3-1
19-07Metalurg DonetskCelik Zenica7-0
19-07Mlada BoleslavThor3-0
19-07Bnei YehudaShirak2-0
19-07Rosenborg BKOrdabasy2-2
19-07AGF AarhusDila Gori1-2
19-07FC Dacia ChisinauElfsborg1-0
19-07Young BoysZimbru Chisinau1-0
19-07Rapid BoekarestMyPa Anjalankoski3-1
19-07ZalgirisAdmira Wacker1-1
19-07ServetteGandzasar Kapan2-0
19-07FC TwenteInter Turku1-1
19-07Maccabi Netanya FCKups Kuopio1-2
19-07NK OsijekKalmar FF1-3
19-07Mura 05CSKA Sofia0-0
19-07Slovan BratislavaFehervar1-1
19-07Hajduk SplitFC Skonto2-0
19-07FK VojvodinaFK Suduva1-1
19-07NK Siroki BrijegSt. Patrick's Athletic1-1

Return
DatumWedstrijdUitslag
26-07Rode Ster BelgradoNaftan Novopolotsk3-3
26-07FK AktobeMilsami-Ursidos3-0
26-07Budapest Honvéd FCAnzhi Makhachkala0-4
26-07Lech PoznanKhazar Lenkoran1-0
26-07Legia WarschauLiepajas Metalurgs5-1
26-07GomelFK Renova Dzepciste0-1
26-07VitesseLokomotiv Plovdiv3-1
26-07AnorthosisLevadia Tallinn3-0
26-07FK RabotnickiJJK Jyvaskyla1-0
26-07Viktoria PlzenOlimpi Rustavi2-0
26-07Asteras TripolisFC Inter Baki1-1
26-07TromsoOlimpija Ljubljana1-0
26-07SV RiedFC Shakhtyor Soligorsk0-0
26-07AA GentFC Differdange 033-2
26-07Sligo RoversSpartak Trnava1-1
26-07PortadownSlaven Koprivnica2-4
26-07St. JohnstoneEskisehirspor1-1
26-07Aalesunds FKSk Tirana5-0
26-07FH HafnarfjördurAIK Solna0-1
26-07FK SarajevoLevski Sofia3-1
26-07SenicaApoel Nicosia0-1
26-07Metalurg DonetskRuch Chorzów0-3
26-07Celik ZenicaMetalurg Donetsk2-4
26-07ThorMlada Boleslav0-1
26-07ShirakBnei Yehuda0-1
26-07OrdabasyRosenborg BK1-2
26-07Dila GoriAGF Aarhus3-1
26-07ElfsborgFC Dacia Chisinau2-0
26-07Zimbru ChisinauYoung Boys1-0
26-07MyPa AnjalankoskiRapid Boekarest0-2
26-07Admira WackerZalgiris5-1
26-07Gandzasar KapanServette1-3
26-07Inter TurkuFC Twente0-5
26-07Kups KuopioMaccabi Netanya FC0-1
26-07Kalmar FFNK Osijek3-0
26-07CSKA SofiaMura 051-1
26-07FehervarSlovan Bratislava0-0
26-07FC SkontoHajduk Split1-0
26-07FK SuduvaFK Vojvodina0-4
26-07St. Patrick's AthleticNK Siroki Brijeg2-1


Kwalificatieronde 3
DatumWedstrijdUitslag
02-08Anzhi MakhachkalaVitesse2-0
02-08KuPS KuopioBursaspor1-0
02-08Dila GoriAnorthosis0-1
02-08Arsenal KyivMura 050-3
02-08APOEL NicosiaAalesunds FK2-1
02-08SV RiedLegia Warschau2-1
02-08AIK SolnaLech Poznan3-0
02-08seKalmar FFYoung Boys1-0
02-08Ruch ChorzówViktoria Plzen0-2
02-08Bnei YehudaPaok Saloniki0-2
02-08TromsoMetalurg Donetsk1-1
02-08sc HeerenveenRapid Boekarest4-0
02-08Steaua BoekarestSpartak Trnava0-1
02-08ServetteRosenborg BK1-1
02-08FC TwenteMlada Boleslav2-0
02-08RC GenkFK Aktobe2-1
02-08GomelLiverpool0-1
02-08Asteras TripolisMaritimo Funchal1-1
02-08AC HorsensElfsborg1-1
02-08FehervarAA Gent1-0
02-08Rode Ster BelgradoAC Omonia0-0
02-08Dundee UnitedDinamo Moskou2-2
02-08Hajduk SplitInternazionale0-3
02-08St. Patrick's AthleticHannover 960-3
02-08EskisehirsporOlympique Marseille1-1
02-08Athletic de BilbaoSlaven Koprivnica3-1
02-08FK SarajevoFK Rabotnicki2-1
02-08FK VojvodinaRapid Wien2-1
02-08Admira WackerSparta Praag0-2

Return
DatumWedstrijdUitslag
09-07VitesseAnzhi Makhachkala0-2
09-07BursasporKuPS Kuopio6-0
09-07AnorthosisDila Gori0-3
09-07Mura 05Arsenal Kyiv0-2
09-07Aalesunds FKAPOEL Nicosia0-1
09-07Legia WarschauSV Ried3-1
09-07Lech PoznanAIK Solna1-0
09-07Young BoysseKalmar FF3-0
09-07Viktoria PlzenRuch Chorzów5-0
09-07Paok SalonikiBnei Yehuda4-1
09-07Metalurg DonetskTromso0-1
09-07Rapid Boekarestsc Heerenveen1-0
09-07Spartak TrnavaSteaua Boekarest0-3
09-07Rosenborg BKServette0-0
09-07Mlada BoleslavFC Twente0-2
09-07FK AktobeRC Genk1-2
09-07LiverpoolGomel3-0
09-07Maritimo FunchalAsteras Tripolis0-0
09-07ElfsborgAC Horsens2-3
09-07AA GentFehervar0-3
09-07AC OmoniaRode Ster Belgrado0-0
09-07Dinamo MoskouDundee United5-0
09-07InternazionaleHajduk Split0-2
09-07Hannover 96St. Patrick's Athletic2-0
09-07Olympique MarseilleEskisehirspor3-0
09-07Slaven KoprivnicaAthletic de Bilbao2-1
09-07FK RabotnickiFK Sarajevo1-0
09-07Rapid WienFK Vojvodina1-0
09-07Sparta PraagAdmira Wacker2-2


Play Off
DatumWedstrijd
22-08 18:15VfB StuttgartDinamo Moskou2-0
23-08 18:00Neftchi BakuAPOEL Nicosia1-1
23-08 18:00Anzji MachatsjkalaAZ1-0
23-08 18:30Tromso ILPartizan Belgrado3-2
23-08 19:00Molde FKsc Heerenveen2-0
23-08 19:00AIK SolnaCSKA Moskou0-1
23-08 19:00Legia WarschauRosenborg BK1-1
23-08 19:00Slovan LiberecDnipropetrovsk2-2
23-08 19:00AtromitosNewcastle United1-1
23-08 19:00FC Sheriff TiraspolOlympique Marseille1-2
23-08 19:00EkranasSteaua Boekarest0-2
23-08 19:30Dinamo BoekarestMetalist Charkov0-2
23-08 19:30FC LuzernRacing Genk2-1
23-08 19:30BursasporFC Twente3-1
23-08 20:00F91 DudelangeHapoel Tel Aviv1-3
23-08 20:00FeyenoordSparta Praag2-2
23-08 20:00TrabzonsporVideoton FC0-0
23-08 20:15FC MidtjyllandYoung Boys Bern0-3
23-08 20:30SC LokerenViktoria Plzen2-1
23-08 20:30PAOK SalonikiRapid Wien2-1
23-08 20:30Debreceni VSCClub Brugge0-3
23-08 20:45Slask WroclawHannover 963-5
23-08 20:45Heart of MidlothianLiverpool FC0-1
23-08 20:45MotherwellLevante0-2
23-08 20:45FC VasluiInternazionale0-2
23-08 21:00Rode Ster BelgradoGirondins Bordeaux0-0
23-08 21:00AC HorsensSporting Lissabon1-1
23-08 21:00Athletic BilbaoHJK Helsinki6-0
23-08 21:00CS MarítimoDila Gori1-0
23-08 21:00FK ZetaPSV0-5
23-08 21:00MuraLazio Roma0-2

Return
DatumWedstrijd
28-08 18:00Dinamo MoskouVfB Stuttgart1-1
30-08 19:00APOEL NicosiaNeftchi Baku1-3
30-08 21:00AZAnzji Machatsjkala0-5
30-08 20:45Partizan BelgradoTromso IL1-0
30-08 19:00sc HeerenveenMolde FK1-2
30-08 19:00CSKA MoskouAIK Solna0-2
30-08 19:00Rosenborg BKLegia Warschau2-1
30-08 18:00DnipropetrovskSlovan Liberec4-2
30-08 21:00Newcastle UnitedAtromitos1-0
30-08 20:30Olympique MarseilleFC Sheriff Tiraspol0-0
30-08 19:30Steaua BoekarestEkranas3-0
30-08 20:00Metalist CharkovDinamo Boekarest2-1
30-08 20:00Racing GenkFC Luzern2-0
30-08 21:00FC TwenteBursaspor4-1
30-08 19:00Hapoel Tel AvivF91 Dudelange4-0
30-08 19:30Sparta PraagFeyenoord2-0
30-08 20:30Videoton FCTrabzonspor0-0
30-08 19:30Young Boys BernFC Midtjylland0-2
30-08 20:15Viktoria PlzenKSC Lokeren1-0
30-08 20:45Rapid WienPAOK Saloniki3-0
30-08 20:30Club BruggeDebreceni VSC4-1
30-08 20:45Hannover 96Slask Wroclaw5-1
30-08 21:05Liverpool FCHeart of Midlothian1-1
30-08 20:45LevanteMotherwell1-0
30-08 20:30Girondins BordeauxRode Ster Belgrado3-2
30-08 20:45InternazionaleFC Vaslui2-2
30-08 21:30Sporting LissabonAC Horsens5-0
30-08 19:00HJK HelsinkiAthletic Bilbao3-3
30-08 18:00Dila GoriCS Marítimo0-2
30-08 19:00PSVFK Zeta9-0
30-08 21:00Lazio RomaMura3-1